Отзыв о курсе «HR без прикрас»

Отзыв о курсе "HR без прикрас"

Завершили очередной курс «HR без прикрас».

В этом курсе я всегда стараюсь максимально сосредоточиться на актуальных задачах участников, так, чтобы обучение принесло им пользу в конкретных ежедневных задачах.

Как всегда, нам везет и к нам в обучение приходят яркие, глубокие, думающие люди.

 

Публикую отзыв участницы курса :

 

Алиса Куценко 

Сайт Talant Management мені порадили як джерело інформації роботи саме з талантами. Але найголовніша знахідка – це не тільки якісний переклад унікальних для України матеріалів, а сам курс HR без прикрас. Якщо ви щойно змінили профіль і вас занесло в ейчар – дуже раджу почати саме з цього курсу, адже з першого заняття стане зрозуміло, чим насправді має займатися ейчар, і на скільки далекими ви були від розуміння цього. Де ви зараз? Чому ви саме тут? Як розвивається ейчар в Україні? Де ми у світовому контексті? Це дійсно круто.
План занять побудований гармонійно та продумано, і що важливо – Вікторія завжди тонко відчувала, що треба змінити, аби інформація була максимально практичною. Метрики, аналітика, суть роботи, робота з командою, система навчань, реальні кейси з практики (у тренерки досвід вражаючий) – це тільки мала частина того, що можна дізнатися на курсі. І, звичайно, щире ставлення колеги, що дуже допомагало в роботі та навчанні мені як новачку.
Окремо хочу відзначити користь домашніх завдань. Вкрай важливо виривати на них час у поточній роботі, адже на занятті є можливість обговорити результати та вдосконалити.
Робота HR – вкрай складна, але по-своєму прекрасна. Чудово, що вчитися їй можна з такими професіоналами! Раджу всім!

Горжусь такими отзывами и такими учениками!

 

Обратная связь